KURUMSAL İNTERNET PAKETLERİ VE KAMPANYALARI

Kurumsal İnternet Paketleri ve Kampanları

Kurumsal internet Servis Sağlayıcı Lisanslı şirketimiz kurumların yüksek kapasiteli internet ihtiyaçlarında İstanbul ili içinde alternatif çözümler sunmaktadır.

5Ghz frekans üzerinden yayın yapan, 802.11a/n standardı ile 300Mbp/s hızlara ulaşabilen ve her biri 10 km. kapsama alanı bulunan yüksek kapasiteli antenler aracılığıyla kablosuz interneti fiber hat üzerindeki hızlarla ve düşük maliyetlerle bulunduğunuz noktaya kadar ulaştırılabiliriz.

Ramtek olarak kablosuz internet hizmetini sadece kurumsal müşterilerimize sunmaktayız.

Fiyatlar ve ücretsiz keşif için lütfen bizi 0216 660 00 23 telefon numaramızdan arayınız veya destek@ramtek.net.tr adresimize mail gönderiniz. Ayrıca teklif formumuzu buradan doldurarak müşteri temsilcilerimiz izleri arasınlar.

İşletmelerin geniş kapasiteli ihtiyaçlarını karşılamak ve en uygun internet çözümleri için kurumsal destek sağlanmaktadır. Kurumsal olarak faydalanacağınız ayrıcalıklardan bir size özel müşteri temsilcisi, esnek faturalama imkanı sunmaktadır.

Kurumsaldan Avantajları İle Faydalanmak

Kurumsal internet olarak taleplerinizin olması durumunda şirketinizin yurt içi ve yurt dışı ofis çalışanları, bayii çalışanları, acente çalışanları ve satış temsilcileri kurumsal internet ten faydalanırlar. Firmamız ile anlaşma sağlandığı takdirde uygun maliyet ve yüksek kalitede internet çözümlemeleri ile sınırsız internetten yararlanma olanağı bulurlar.

İnternet uygulama hizmetleri YAPA (Yerel Ağın Paylaşıma Açılması), VAE ( Veri Akışı Erişimi), ve Fiber Optik altyapısı üzerinden kurumsal olarak faydalanmak istenenlere yönelik bir diğer hizmettir. Daha pek çok avantajlardan faydalanmak için büyük işletmeler ve çalışan sayısı fazla olan şirketler yüksek kaliteli ve kesintisiz hizmetleri firmadan almayı tercih ederler.

Sınırsız, Sorunsuz Üstelik Ekonomik

Firmadan kurumsal hizmet alanlar, firmanın yönettiği altyapı üzerinden 7/24 zaman dilimi boyunca güvenli biçimde internete bağlanırlar ve hizmet ayrıcalıklarından yararlanırlar.

Firma, erişim hizmetleri konusunda ve size ait kurumsal hattın firmanın sürekli teknik destek hizmetlerince kontrol altında tutulması, oluşabilecek sorunların anında çözülmesini sağlamakta bir diğer ayrıcalıklı hizmet olarak müşterilerine sunmaktadır.

Sorunlara Anında Müdahale

Firma olarak üstlenilen misyon ve vizyon çerçevesinde saha ekibi uzaktan destek ile çözülemeyen aksaklıklarda yerinde ve hızlı müdahale ile çözüm oluşturmaktadır. Şayet cihazdan kaynaklanan arızalar var ise cihazın yenisi ile değişimi sağlanmaktadır.

Hizmette Sınır Yok

Tüm ülkede hizmet veren firmanın yönetim anlayışı kurumsal olarak alınan hizmeti kesintisiz ve ortak kullanım dışında yedek ve kuruma özel alt yapısı ile verir. Firma kurumsal olarak faydalanan işletmelere her türlü bilgiye ulaşma olanakları da sunmaktadır. Sorunlar karşısında 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti olanakları yine firmanın hizmetlerinden kurumsal olarak faydalanmak isteyenlere tanınan ayrıcalıklardan olmaktadır. Kurumsal internet kullanıcılarına özel bir diğer ayrıcalık VIP hizmeti alarak her alanda öncelikli olmak. Online erişim imkanları ile faturalarınıza erişim, network durumu, destek kayıtları ve sls bilgilerine ulaşım imkanı. Şirketinizin ekonomisine göre ihtiyaca göre uygun fiyat paketleri için firma ile iletişime geçin.

POP NOKTALARIMIZ

 

AVRUPA YAKASI

MECİDİYEKÖY, ESENTEPE, BALMUMCU LEVENT, MASLAK, TAKSİM, FATİH, GÜNEŞLİ, BEYLİKDÜZÜ,MAHMUTBEY, HADIMKÖY,KUMBURGAZ, SİLİVRİ KADIKÖY

ANADOLU YAKASI

ATAŞEHİR, KADIKÖY, FENERBAHÇE, ACIBADEM, GÖZTEPE, ADALAR, İMES SANAYİ SİTESİ, YENİ ÇAMLICA

 

© 2018 Ramtek Telekom. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım & Yazılım : Portakal Bilişim