KURUMSAL

 

Ramtek Telekom olarak hedefimiz; müşterilerimizin Bilişim ve İletişim Teknolojileri alanındaki ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmak, verimliliği arttırmak ve oluşacak yeni yapılanmalarda entegrasyonu sağlamaktır.

Ramtek Telekom’un tecrübeli kadrosu sektörde yerini 2001 senesinde aldı.

 

Üye Olduğumuz Kuruluşlar ve Kalite Belgelerimiz

 

Ripe Network Coordination Centre
Ramtek Telekomünikasyon Hizmetleri, RIPE NCC üyesidir. RIPE NCC üyeliği ile kendi IP kaynaklarımızı yönetebiliyor ve daha esnek ve etkili bir network yapısı ile daha kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimize özel IP adresleri tahsis ederek, IP whois bilgilerinde müşterilerimizin kendilerine ait ticari bilgilerinin görünmesine ve müşterilerimizin network altyapılarını daha yönetilebilir hale getirmesini sağlıyoruz.

 

Microsotf Certified PArtner
Ramtek Telekomünikasyon Hizmetleri, Microsoft Sertifikalı Partner’dir. Bu sayede Microsoft ürünleri lisanslamaları, kurulum ve maliyetleri gibi konularda destek, satış ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

 

 

 

Bilişim Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Ramtek Telekomünikasyon Hizmetleri, ’5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’ ve ’24 Ekim 2007 tarihli Telekomünikasyon Kurumu Tarafından Erişim Sağlayıcılara ve Yer Sağlayıcılara Faaliyet Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’ kapsamında YS-(780) sayılı TC. Telekomünikasyon Kurumu Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi sahibidir. Bu sayede müşterilerimize yasalara uygun ve tüm gereklilikleri karşılanmış şekilde web hizmetleri sunuyoruz.
 
 

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

 

Lider olduğu sektörde, tüm çalışma ve faaliyetlerine yansıyan marka imajını güçlendirmek,

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak,

Müşteri ile bütünlük felsefesini benimsemek,

Müşteri isteklerini kaliteli, ekonomik ve zamanında yanıtlamak,

Çevreye duyarlı ve çevreye saygılı anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmek,

Yasalara ve topluma uymak,

Çalışanlarına değer vermek,

Yaptığımız tüm işlemlerin sürekliliğini sağlamak ve sürekli iyileştirmek şirket politikamızı oluşturan unsurlar arasında yer almaktadır.

 

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

 

Misyonumuz

Ramtek Telekomünikasyon Hizmetleri olarak, teknolojiyi çok yakından takip etmekle beraber, bu teknolojiyi kullanarak ve geliştirerek tüm kurumlara özel çözümler sunmaktayız.

 

Vizyonumuz

Üstün performanslı ve kaliteli hizmet için, rakiplerde dahil işbirliğine yönelmek, tüm teknolojik değişimlere uyum sağlamak, sahip olduğumuz bilgiyi geliştirerek yönetmek, farklılık yaratabilmek şirketimizin vizyonunu oluşturan unsurlar içinde yer almaktadır.

 

 

© 2018 Ramtek Telekom. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım & Yazılım : Portakal Bilişim